برخی از پروژه‌های انجام شده ما

پروژه مجتمع تجاری مسکونی پردیس ۳ کیش

اسکلت پیش ساخته این پروژه به صورت یک سازه فلزی بسیار عظیم پیچ و مهره ای بالغ بر ۳۰۰۰۰ تن و مساحت بالغ بر ۵۰۰۰۰ متر مکعب هکتار در جزیره کیش در حال ساخت و نصب می باشد

پروژه مجتمع تجاری دلگشا تهران

این پروژه در قلب بازار تهران و به وسعت ۶۸۰۰۰ متر مربع و در ۱۱ طبقه اجرا شده اسکلت پیش ساخته این پروژه بصورت یک سازه فلزی بسیار عظیم پیچ و مهرهای بالغ بر ۶۰۰۰ تن در کارخانجات این شرکت ساخته و در شرایطی بسیار حساس در عمق ۳۰ متری و ۱۲ متر پایین تر از تراز آبهای زیر زمینی نصب گردید.

پروژه مجتمع تجاری پردیس کرمان

این پروژه در قلب بازار تهران و به وسعت ۶۸۰۰۰ متر مربع و در ۱۱ طبقه اجرا شده اسکلت پیش ساخته این پروژه بصورت یک سازه فلزی بسیار عظیم پیچ و مهرهای بالغ بر ۶۰۰۰ تن در کارخانجات این شرکت ساختاسکلت فلزی این مرکز تجاری عظیم به وسعت ۷۸۰۰۰ متر مربع و وزن تقریبی ۵۰۰۰ تن ساخته و در کرمان نصب شده است. ستون های این اسکلت بصورت باکس فلزی و تیرها با مقاطع متغیر با دهانه های ۱۰ متر ،طراحی، ساخته و نصب شده است.ه و در شرایطی بسیار حساس در عمق ۳۰ متری و ۱۲ متر پایین تر از تراز آبهای زیر زمینی نصب گردید.

سازه فلزی ساختمان طرح و توسعه تولید تلویزیون شرکت سام الکترونیک

پروژه مجتمع تجاری پردیس کرمان اسکلت فلزی این مرکز تجاری عظیم به وسعت ۷۸۰۰۰ متر مربع و وزن تقریبی ۵۰۰۰ تن ساخته و در کرمان نصب شده است. ستون های این اسکلت بصورت باکس فلزی و تیرها با مقاطع متغیر با دهانه های ۱۰ متر ،طراحی، ساخته و نصب شده است.

پروژه نیروگاه خورشیدی کرمان

این پروژه در مساحت بالغ بر ۴۰ هکتار در ماهان کرمان انجام شد و بعنوان بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور توسط وزیر محترم نیرو افتتاح گردید نیروگاه خورشیدی ماهان شامل دو نیروگاه تولید برق فتوولتائیکه هر یک به ظرفیت ۱۰ مگاوات است. وزن سازه فولادی طراحی شده این پروژه در حدود ۱۲۰۰ تن می باشد.
اسکرول به بالا